Elinizi çabuk tutun zaman daralıyor! 

Deprem olacak, kuyruklu yıldız çarpacak, küresel ısınma, nükleer savaş derken her gün yeni bir kıyamet senaryosuyla karşı karşıya kalıyoruz. Üstelik sadece biz Türklerin icatları değil, tüm dünyada da sürekli yeni teoriler üretilip duruluyor.


2006'da Maya takviminin sonunu öğrenen Belçikalı Patrick Geryl, işinden istifa edip zamanını kıyamet gününden nasıl kurtulacağını bulmak için harcamaya başladı ve modern Nuh'luğa soyundu.

* Apophis senaryoları (Video)
* 2012 aslında 2012 değil....

İncil, Tevrat ve Maya takviminde bulduğu verilerle üç tane kitap yazdı. Ayrıca kendisine 20 kişilik bir 'kıyametten kurtulma timi' kuran 53 yaşındaki Belçikalı, Afrika'da büyük bir arazi satın alarak sığınak inşa etmeye başladı.


Geryl'in senaryosuna göre 21 Aralık 2012'de dünyaya bir göktaşı çarpacak ve dünyanın manyetik dengesini değiştirecek. Yani kuzey kutbu güzey, güney kutbu kuzey olacak. Bunun sonucunda da başta depremler, kilometrelerce yükseklikteki tsunamiler, volkanik patlamalar, hayal bile edemeyeceğimiz felaketler olacak. Bu, yeni bir buzul çağının başlangıcı olacak. Anlayacağınız, küresel ısınma değil, küresel donma olacak. Bu ilginç Belçikalı, internet sitesinde kıyametten kurtulmayla ilgili kitabının reklamını da yapıyor ve insanlara ''En iyisi işi bırakıp tatile çıkmanız. Ben her yıl 6 defa tatile çıkıyorum'' diyor.

Apophis: Yokedici'nin
çarpmasının etkisiyle sadece 24 saatten az sürede dünyanın koca bir ateşten topa dönecek... Dünya tarihinde buna benzer geçmişte yeryüzündeki yaşamı sona erdiren 6 büyük felâket olduğu tahmin ediliyor... Birleşmiş Milletler'in geçen günlerde resmen açıkladığı tehlike şimdi kısa film oldu ve sanal âlemin en çok seyredilen videolarından biri... 

* Maya Takviminin yaprakları
* Baba Vanga'nın Kehânetleri
* Boom de yada ah dahr
* Cascani'nin Yeni Dünya'sı
* Evrende Karanlık Akım
* 15 Ocak 2010: Kargaşa döneminin başlangıçı
* Piskopos Malacchia'nın Kehânetleri
* Kutsal Kase de Cennet Bahçesinde mi?
* Bilim Tanrıcılık oynuyor
* Garip yaratıklar resmi geçiti
* Kayıp kıta Atlantis'i bulduk