Kamasutra positions, orgazm teknikleri, orgazm, Klitoris, G Noktası nerede, orgazm olma, Orgazm olma yolları, Kamasutra pozisyonları, Yeni moda G noktasına, Oral seks zararlı mıdır, Fast-Food sevişme rehberi, Aldatan kadın nasıl anlaşılır, Baştan çıkartma rehberi, Sevişmek için en iyi yer, Megan Fox'un zayıflık sırrı
Bookmark and Share Kadim Dünya'nın kösnül haz sanatı Kamasutra'dan beri yüzyıllar geçti; bilim dünyası pek çok başarı elde etti, uzayda güneş sistemi aşıldı, CERN'de Tanrı Parçacığı'nı bulma çalışmaları devam ediyor ve hatta bulunduğu iddia ediliyor...

* Adriana Lima sansürsüz
* Aliaa Magda Elmahdy resimleri
* Rammstein'ın ''Pussy'' klibiSex On Toronto Subway Platform (Video)
* Yeni moda G Noktası'na...
* Kızla Drift yapacaksan(Video)
* Oral seks zararlı mı?
* Watch Kendra Wilkinson's TapeSex On Toronto Subway Platform (Video)
* Rhian Sugden uncensored Rhian Sugden Video
* Tila Tequila'nın kasetiWatch Tila Tequila's tape
* Fast-Food sevişme rehberi
* Aldatan Kadın nasıl anlaşılır
* Baştan çıkartma rehberi
* Sevişmek için en iyi yer mağara
* Megan Fox'un zayıflık sırrı

Uzaya gönderilen AMS Alpha 2 Manyetik Spektrometre evrenin derinliklerinde modern fiziğin temel taşı Anti Madde'yi tespit etmeye çalışıyor. Fakat henüz orgazma ulaşmanın kesin bir yöntemi tespit edilemedi. Keşif çalışmaları devam ediyor. Eminiz ki, dünya tarihinin en büyük buluşlarından biri, belki de en birincisi olacak, bulanın adı tarihe altın harflerle nakşedilecek.


Bilinenler halen sınırlı ve ulaşmanın garantisi de bir kadın için yok. Klitoris, G Noktası biliniyor bilinmesine de... Kesin bir reçete verilemiyor ama bulmak için çalışmalar devam ediyor. Klitoris orgazmı olabiliyor ama vajinal orgazm işte bu ender yaşanan bir olay.

Tabii ki reçeteler ve teoriler de üretiliyor. Bu da onlardan biri:

Erkeğe baskı altında tutulduğu hissi veren, kadının üstte olduğu ve G noktasının en çok uyarıldığı pozisyon orgazma ulaşmak için ideal.

Bu pozisyon erkeğin boşalmasını da geciktirdiği için kadına peş peşe orgazm yaşatabilir.

Cinsel ilişkide kadına asıl zevk veren penisin vajina içindeki hareketi değil, klitorise yaptığı sürtünme ve baskıdır. Bu baskıyı artıracak pozisyonlar kadının daha kolay orgazm olmasını sağlayabilir.

Kuşkusuz her kadının zevk aldığı pozisyon farklıdır. Ancak çoğunlukla kadının üstte olduğu pozisyon, kadın kontrolü sağlayabildiği ve ilişkinin ritmini ayarlayabildiği için tercih edilen bir pozisyondur.


ivana sert yatakta, ivana sert film, ivana sert filmi, ivana sert görüntüleri, ivana sert videosu* İççamaşır Futbol Ligi - Lingerie Bowl (Video)
* Emma Watson sütyen sevmez
* Kaylee Carver baştan çıkartıyor

Yine klasik misyoner pozisyonunda da partnerle yüz yüze olunduğu ve klitorise uygulanan baskı yoğun olduğu için alınan zevk artabilir. Kendileri için en uygun pozisyonu yine çiftlerin deneyerek bulması mümkün. Bunun için çiftlerin yeniliklere açık olması çok önemlidir.

Kaliteli bir seks hayatına sahip olmak ve orgazma ulaşmak için çiftlerin birbirlerinin kişiliklerini ve bedensel özelliklerini çok iyi tanımaları gerektiğini, geliştirdikleri bazı alışkanlıklar ve ritüellerle karşılıklı daha fazla zevk alabileceklerini biliyoruz. Yani eğer iki taraf da ilişkiden tatmin oluyorsa, bazı belirli ritüelleri izlemek ve uygulamak sorun yaratmayabilir.

Partneriniz sizi ne kadar heyecanlandiriyorsa heyecanlandırsın, sürekli aynı sırayla aynı hareketleri yapmak aranızdaki ateşi söndürebilir. Eninde sonunda farklı pozisyonlar ya da farklı mekanlar denemek isteyeceksiniz.

Partnerinizle rutinleşen seks hayatınızı canlandırmanız kolay olmayabilir. Bunun için çaba sarf etmek, hayal gücünü ve yaratıcılığı her fırsatta devreye sokmak gerekiyor. Uzmanlar da cinsellikte ayıp, yasak ya da tabular olmadığını, çiftlerin hemfikir oldukları sürece her türlü sevişme stilini ya da pozisyonunu deneyebileceklerini söylüyor.

Cinsel ilişki sırasında sürekli olarak aynı şeyleri tekrarlamak işleri monotonlaştırıp sıradanlığa düşülmesine neden olabilir.

Çiftler konuşarak, deneyerek, bu konuda kitaplar okuyup filmler izleyerek cinsel ilişki pozisyonlarını çeşitlendirebilir. Bu sayede seks hayatlarını renklendirip, keyfili bir hale getirmeleri de mümkün olabilir.

Momsen sahnede soyundu (Video)
Heidi Klum külotu çıkartıp verdi Sex On Toronto Subway Platform (Video)
* PETA soyar...  
* ABD'nin en seksi kötü kızı?!
* Twilight - Alacakaranlık'ın çıplak yıldızı
* Affet-i devrân Bettie Page
Emma Watson erotik pozları Dita von Teese Sophie Monk Halloween RP Encore Vikki Blows Milica Dabovic FHM pozları