Andy Craddockİngilizlerin Anglikan Kilisesi, malumunuz VIII. Henry'nin erkek çocuk isteği ve evlilikleri yüzünden kurulmuştur. Vatikan boşanmaya izin vermeyince Henry de Ada'da başka bir mezhep ve kilise oluşturmuştu. Anglikan Kilisesi ile Vatikan'ın arası bu yüzden her zaman açıktır.

Papa öldüğünde
bile taziye yayınlamamışlardır. Şimdiyse İngiltere ve Anglikan Kilisesi ayaklanmış vaziyette, sebebi de cinsel bir oyuna kurbân gitmiş olmaları.. Bookmark and Share

Milica Dabovic FHM Milica Dabovic* 2011 Türkiye Dünya ve bütün burçlar
* Elif Şafak Urucu fotoğraflar
* Adriana Lima sansürsüz 
* Jordan Carver ile ofis fantezisi    

Cornwall'deki 13. yüzyıldan kalma bir kilisede fotoğrafçı Andy Craddock, kız arkadaşı ve modellerle bir erotik bir stüdyoya çevirmiş. 18 yaşından küçüklerin kesinlikle bakmaması gereken fotoğrafları da kendi internet sitesine koyup satışa çıkartmış. Craddock, zaten fetiş ve erotik fotoğraflar çeken bir ''sanatçı''... Olay karşısında ayaklanan ve dava açan Kilisenin iddiası, rahip Andrew Yates'in bilgisi olmadan fotoğrafların çekildiği ama bakınca rahip ayakta mı uyuyordu demekten kendimizi pek alamadık. Çünkü tek bir model ve aceleyle çekilmiş fotoğraflar sözkonusu değil. Bayağı bir süre çalışılmış, kilisenin her köşesi, sunak dahil kullanılmış, ayrıca kilisenin yanındaki mezarlık da kullanılmış. Rahip Yates'in gözlerde bir sorun olsa gerek... Haberi yoksa cidden kilisesi götürseler ruhu duymayacak.

Craddock, ''Hakkımda yasal işlem başlatıyorlar. Bunu anlamıyorum ve bu fotoğrafları rencide edici olarak görmüyorum, bunlar sanat'' diye konuşuyor ama sanatın boyutu da tartışılabilir... Psikoposluk sözcüsü Jeremy Downing ise Kilise'nin böyle kutsal bir mekanın bu şekilde kullanılmasını esefle kınadığını açıkladı. 
 
* Fast-Food sevişme rehberi               
* Lady GaGa & Beyonce skandal Telephone'da (Video)
* Affet-i devrân Bettie Page
* İtalya'nın frikikçi bakanları
* Tablo vücutlar galerisi
* Lorenzo her yerde hızlı! 
* 21 yaşında çıtır Elvis'in foto-albümü
* PETA'cılar paltoya karşı
* Che'nin torunu Vejetaryan Devrime Soyundu
* Vejetaryanlar daha iyi sevişir
* PETA'cı Eva Mendes nefes kesti
* Twilight - Alacakaranlık'ın çıplak yıldızı
Sophie Monk Halloween RP Encore Dita von Teese Vikki Blows Milica Dabovic FHM pozları Emma Watson erotik pozları Bruce Willis Emma Heming